مدیر فنی استقلال: ازنتیجه قرعه کشی رضایت دارم/بازی اول ما مقابل فولاد سخت است

[ad_1]


به گزارش ایرنا، بهتاش فریبا یکشنبه شب پس از برگزاری آیین قرعه کشی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال با اشاره به آب و هوای گرم آبادان،افزود: دربازی نخست باید به آبادان برویم وبه دلیل آب و هوای گرم منطقه بازی سختی با این تیم خواهیم داشت.
وی درپاسخ به این سئوال که نتیجه قرعه کشی لیگ هفدهم را چگونه ارزیابی می کنید،اظهار داشت:‌از نظر من این قرعه کشی اصلا قرعه بدی نبود.
مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تهران درباره برگزاری شهرآورد در هفته دهم لیگ هفدهم عنوان کرد:‌هفته دهم به نظر من بهترین زمان برگزاری دربی است به دلیل این که در این هفته مربیان علاوه برشناخت کامل از تیم خود از حریف نیز شناخت کافی پیدا کرده و بازی جا افتاده ای را خواهیم دید.
فریبا درپاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه اردوی ارمنستان تیم استقلال درچه شرایطی است،افزود: اردوی خوبی درارمنستان درحال برگزاری است فردا به اردو اضافه می شوم،‌خبرها حاکی از آن است که اردو طبق برنامه تدوین شده از قبل جلو می رود و امیدوارم این روند دربقیه اردو نیز تداوم یابد.
وی اضافه کرد: ‌در جریان این اردو چند بازی تدارکاتی خواهیم داشت و پس از آن برای برگزاری دیدار برابر پرسپولیس به آلمان خواهیم رفت البته هنوز پاسخ مناسب برای برگزاری این دیدار دریافت نکرده و انجام آن درهاله ای ازابهام قراردارد با این همه امیدوارم این بازی انجام شود.
وی درباره جذب بازیکنان جوان و باتجربه در تیم استقلال،تصریح کرد: سال گذشته تیم را جوانان از چهاردهم به دوم رساندند البته ما با این جوانان رقابت های جام قهرمانان را از دست دادیم اما معتقدم درفصل جاری با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه می توانیم موفق تر از گذشته باشیم.
ورزشی.**۹۱۴۴ **۹۱۱۸**۱۳۶۸
خبرنگار:جواد بشیری* انتشار: خیراله شفیعی
انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *