مدیرعامل تراکتورسازی:فوتبال ایران با حرفه ای شدن کیلومترها فاصله دارد

[ad_1]


به گزارش ایرنا، آجورلو روز یکشنبه در حاشیه مراسم قرعه کشی هفدهمین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران، تصریح کرد: باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم. اینکه برخی باشگاه های ما تنها دو هفته مانده به شروع لیگ تمرینات خود را آغاز می کنند، نشان از این است که هنوز حرفه ای نیستیم.
وی گفت: رسیدن فوتبال به شرایط حرفه ای با توجه به جمع کثیر علاقمندان نیاز به تمامی سازمان های دولت و کشور دارد و تنها از عهده فدراسیون و باشگاه ها برنمی آید.
آجورلو در خصوص انتخاب «یحیی گل محمدی» به عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی عنوان کرد: وی به معنای واقعی گل است و جسارت استفاده از جوانان را در باشگاه های قبلی خود به خوبی نشان داد.
وی افزود: ‌در تاریخ انقلاب اسلامی جوانان همواره نقش تعیین کننده ای داشتند و جسارت استفاده از آنان نتیجه بخش خواهد بود.
مدیرعامل تراکتورسازی در خصوص عملکرد «امیر قلعه نویی» سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی، گفت: آدم صبوری هستم و می دانم هر مربی طبع خودش را دارد و واکنشی به رفتارها نشان نمی دهم. با این حال قلعه نویی فصل گذشته بارها اعلام کرد که باشگاه تمامی بازیکنان مورد نیازش را جذب کرد و اگر قهرمانی به دست نیاید، مقصر خودش است.
وی در خصوص نداشتن بازیکنان نامی و احتمال ناکامی این تیم پرطرفدار در فصل جدید لیگ برتر توضیح داد: نتیجه فوتبال در زمین مشخص می شود و می توانیم با بازیکنان جوان به موفقیت دست یابیم.
آجورلو با اشاره به اینکه رسانه ها باید بی طرف باشند، عنوان کرد: متاسفانه صدا و سیما و دیگر رسانه ها که مقر آنان در تهران است بارها علاقه خود را به موفقیت پرسپولیس و استقلال نشان داده اند که این مساله عادلانه نیست.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**۳۷۸۳**۹۱۱۸**۱۳۶۸
خبرنگار: امیر میرزاییان، جواد بشیری* انتشار: خیراله شفیعی
انتهای پیام /*

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *